Specyfikacja tkaniny: 50% bawełna/50% poliester, splot płócienny - ścisły, szerokość 300cm, temperatura prania 95°C, Certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Perkal to rodzaj tkaniny o gładkiej fakturze, wykonanej z bawełny o wysokiej jakości. Tkanina perkal jest znana ze swojej trwałości, wytrzymałości i przyjemnego w dotyku. Jest popularna w produkcji pościeli, zwłaszcza w przypadku pościeli hotelowej i wysokiej jakości pościeli domowej.

Charakterystyczną cechą tkaniny perkal jest jej sposób tkania. Zazwyczaj posiada gęstą strukturę tkacką, w której jeden nitek przechodzi nad drugą i pod nią w regularny sposób. To tkanie nadaje tkaninie perkal gładką, równomierną fakturę.

Perkal jest zwykle wykonany z czystej bawełny lub mieszanki bawełny z innymi włóknami, takimi jak poliester. Tkanina perkal jest bardzo trwała i łatwa w pielęgnacji, co sprawia, że jest idealna do codziennego użytku. Jest również znana z dobrego odprowadzania wilgoci i dobrego przepływu powietrza, dzięki czemu jest chłodna i komfortowa dla skóry.

Pościel wykonana z tkaniny perkal jest ceniona ze względu na jej wysoką jakość, wytrzymałość i miękkość. Jest idealna zarówno na ciepłe, jak i chłodne noce, ponieważ zapewnia komfortową temperaturę i dobrą cyrkulację powietrza. Tkanina perkal jest również często dostępna w różnych wzorach i kolorach, pozwalając na dopasowanie do różnych stylów wnętrzarskich.

Strona jest aktualizowana na bieżąco - wzory/kolory widocznej poniżej są dostępne w sprzedaży. Masz pytania? Dzwoń: 508 194 597 lub pisz: biuro@tkaninyposcielowe-hurt.pl

Perkal 300cm:

tel.: +48 508 194 597    e-mail: biuro@tkaninyposcielowe-hurt.pl

Hurtownia Tkanin pościelowych - tkaninyposcielowe-hurt.pl