Jersey podklejony poliuretanem to rodzaj tkaniny jersey, który został pokryty warstwą poliuretanu na jednej lub obu stronach. Poliuretan jest elastycznym materiałem o właściwościach wodoodpornych i ochronnych.

Warstwa poliuretanu zapewnia tkaninie dodatkową wytrzymałość, odporność na ścieranie i ochronę przed wilgocią.

Poliuretan sprawia, że tkanina jersey podklejona poliuretanem jest elastyczna i komfortowa dla użytkownika. Warstwa poliuretanu może być cienka i niewidoczna, zachowując przy tym oryginalną miękkość i elastyczność tkaniny jersey. Dzięki temu odzież czy akcesoria wykonane z tej tkaniny są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Warto jednak pamiętać, że użytkowanie i pielęgnacja tkaniny jersey podklejonej poliuretanem mogą się różnić od zwykłej tkaniny jersey. Wskazane jest zastosowanie specjalnych środków do prania, aby utrzymać właściwości poliuretanu i zapewnić trwałość tkaniny.

Specyfikacja tkaniny: jersey podklejony poliuretanem, szerokość od 210 do 220cm, gramatura 70g/m2 lub 110g/m2, temperatura prania 40°C, nieprzemakalny.

Strona jest aktualizowana na bieżąco - wzory/kolory widocznej poniżej są dostępne w sprzedaży. Masz pytania? Dzwoń: 508 194 597 lub pisz: biuro@tkaninyposcielowe-hurt.pl

Tkaniny na podkłady:

tel.: +48 508 194 597    e-mail: biuro@tkaninyposcielowe-hurt.pl

Hurtownia Tkanin pościelowych - tkaninyposcielowe-hurt.pl